עבור אנשים ולמען

חיי קהילה עשירים,

טוב שבחרתם אזורים

הנהלת אזורים

הרשי פרידמן

בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון

רון אבידן

מנכ"ל ודירקטור


מנהלים בכירים נוספים


משה קורן

סמנכ"ל פיתוח עסקי

לוי שטרסלר

סמנכ"ל כספים

מאיר שמחה

סמנכ"ל הנדסה ותכנון

לילך ארז

סמנכ"לית ,
יועצת משפטית

 

יוני בראל

סמנכ"ל מכירות

סיגל הלוי

סמנכ"לית משאבי אנוש
וקשרי לקוחות

גיל גורביץ

סמנכ"ל שיווק

 

 


 

שנת יסוד 1964

חברת הנדל"ן אזורים היא מהגדולות והיציבות בענף. החברה, שנוסדה ב-1964, מחזיקה בנכסי נדל"ן למגורים בארץ, ופועלת גם מעבר לים באמצעות חברות בנות. עד היום, בנתה אזורים  למעלה מ-200 אלף יחידות דיור במעל 150 יישובים וערים.

בעל השליטה באזורים - שהינה חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב - הוא איש העסקים הבינלאומי, מר הרשי פרידמן. ניסיון של למעלה מ-50 שנה, לצד איתנות פיננסית, מציבים את אזורים כאחת החברות הבולטות והמנוסות בתחום הנדל"ן בישראל, בדגש על תחום המגורים.

חברת אזורים הוותיקה מנצחת בהצלחה רבה זה מספר עשורים על הקמתם של פרויקטי בנייה מתקדמים, תוך זיהוי פוטנציאל נדל"ני. הפרויקטים שמקימה אזורים כוללים דירות מרווחות, נוחות ומפנקות עם מפרט עשיר, שירותים נחוצים ומתקדמים לרווחת הדיירים ופיתוח סביבתי ברמה גבוהה. שילוב ייחודי של ידע, ניסיון, איתנות פיננסית ותעוזה, מוביל לבניית פרויקטי מגורים המציבים רף חדש של מגורים בארץ. אזורים שמה בליבת עשייתה יצירה של חווית מגורים מושלמת למשפחות בישראל, תוך יישום של חידושים וטכנולוגיות מתקדמות בתחום, הקשבה ומענה ללקוחות בזמינות מרבית, יצירתיות ושקיפות.

 

פיתוח חיי קהילה עשירים

כחברה המעמידה את הלקוח במרכז, שכונות המגורים שיוזמת אזורים מבטיחות איכות חיים ברמה הגבוהה ביותר, עם נוחיות והתאמה מושלמות לדייריהן - לא רק בתוך הדירות והבניינים, אלא גם בסביבת המגורים עצמה. שירותים קהילתיים חשובים ומוסדות חינוך איכותיים בקרבת הבית, ריאות ירוקות, כבישים עוקפים לביטחון מרבי של דיירי הפרויקטים וילדיהם, נגישות אופטימאלית ומרכזי פנאי, הם נדבך מרכזי בפרויקטי המגורים של אזורים.

באזורים מאמינים שבית הוא הרבה יותר מארבעה קירות - בית הוא קהילה, המעניקה תחושת שייכות לדייריה. לכן, אזורים יוזמת ומקיימת אירועים ופעילויות שונים בשיתוף ולמען הדיירים, התורמים לגיבושם וליצירת חיי קהילה עשירים.

 

 

אזורים מנווטת בהצלחה בשוק נדל"ן תחרותי

הוותק, ניסיון רב השנים והמקצועיות הבלתי מתפשרת, לצד גמישות מחשבתית והקפדה על איכות, מעניקים לאזורים איתנות בפני הדינמיות הכלכלית והשינויים החברתיים המאפיינים את ישראל.

עם יד על הדופק לאיתור עתודות קרקע אטרקטיביות ובנייה המתחשבת בצורכי הדיירים ובהעדפותיהם, אזורים מנווטת בהצלחה בשוק הנדל"ן התחרותי. שימת דגש על חוויית מגורים כוללת, לצד זיהוי מגמות עתידיות ושינויים בענף הנדל"ן, מציבים את אזורים בחוד החנית של תרבות המגורים בישראל.

 

 

אזורים מובילה צביון עירוני חדש

אזורים מגוונת את הפרויקטים בהם היא מעורבת על מנת להציע תכנון אורבני נכון ועדכני. אזורים הקימה חטיבה נפרדת ועצמאית להתחדשות עירונית שמקדמת פרויקטי פינוי בינוי ותמ"א 38. החטיבה מנוהלת על ידי טובי המומחים בתחום וחלוצי הענף, ונהנית מיכולותיה המקצועיות המוכחות של אזורים, לצד גמישות מערכתית הדרושה לביצוע מהלכי התחדשות עירונית. אזורים פועלת במגוון מוקדי ערים מרכזיות, כגון הרצליה, בת ים, חיפה ועוד. כתוצאה מכך, אזורים מובילה את מדד ההתחדשות העירונית של ישראל לשנת 2016.

כחלק מההתמקדות בבנייה למגורים לסוגיה, החברה נמצאת בשלבי ייזום שונים של פרויקטים המיועדים להשכרה לטווח ארוך באשדוד, ראשון לציון, ועוד. כמו כן, החברה מוציאה לפועל פרויקטים במסגרת תכנית "מחיר למשתכן" במודיעין, מבשרת ציון ובקרוב בהרצליה ובשוהם.

 

 

מעבר לראש העמוד לחץ לפתיחת תפריט מובייל