• אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה
  • אזורים מבשרת החדשה

ההדמיות להמחשה בלבד

אזורים מבשרת החדשה

הפרויקט נמכר!

כולל כל הדירות שבפרויקט מחיר למשתכן.


הבשורה שהיא מבשרת: איכות חיים פרברית עם אטרקציות עירוניות

באחד האזורים היפים בישראל לצד המושבה מוצא מקימה חברת אזורים במבשרת ציון את מתחם המגורים "אזורים מבשרת החדשה". במתחם המשקיף לנוף הרי ירושלים, ייבנו 6 בניינים, בני 8 קומות ו-180 דירות, בשילוב מרכז מסחרי קטן. תושביו ייהנו מנגישות קלה לצירי תנועה ראשיים המובילים למרכז הארץ, מאווירה כפרית שקטה ואוויר הרים צלול.

חינוך

מבשרת ציון נחשבת למובילה בתחום החינוך, כאשר בשטחה נמצאים שניים מבתי הספר המובילים במדינה: תיכון הראל וחטיבת הביניים יובל. בשטחה של מבשרת ציון פועלים 9 מוסדות חינוך שונים, הנותנים מענה לכלל זרמי החינוך ולצרכים מגוונים, החל מחינוך ממלכתי, דרך ממלכתי-דתי, ועד לחינוך חרדי ולחינוך מיוחד. בשל ההגירה החיובית לאזור, בשנים האחרונות בפרט, הקים אגף החינוך המקומי, מספר גני ילדים חדשים, וכיום פועלים בה כ-40 גני ילדים הנותנים מענה לכלל קשת זרמי החינוך.

סביבה

מבשרת ציון היא ישוב בעל צביון פרברי-עירוני, הממוקם על רכס יפהפה בהרי ירושלים - כ-6 ק"מ מערבית לירושלים, משני צדיו של כביש 1. הבנייה בישוב מאופיינת בעיקר בבתים צמודי קרקע, וילות, קוטג'ים ומשקים, בצפיפות נמוכה, המשתפלים על מורדות הרי ירושלים. בלב מבשרת ציון ממוקם נחל חלילים, המשמש פנינת טבע קסומה בלב העיר. הנחל מציע פריחה נפלאה, אתרים היסטוריים וארכיאולוגיים, ולא מעט שקט. במרכז מבשרת ציון מתנשא גם הר מעוז ובו נמצא גן לאומי 'הקסטל', אתר לאומי המנציח את המורשת מלחמת העצמאות ופריצת הדרך לירושלים הנצורה. אתר ההנצחה מתפרש על כ-150 דונם, והגן הלאומי מונה שתיים מהתצפיות היפות באזור: בית המוכתר, היא הנקודה הגבוהה בקסטל, המעניקה תצפית מרהיבה על הרי ירושלים, ומצפור פייט, נקודת תצפית בראש הדרך הנופית, המעניקה מבט על המרחב המערבי והצפוני של הרי ירושלים. בכניסה למבשרת, סמוך למחלף הראל, ממוקם קניון הראל, הוא הקניון הגדול ביותר בפרוזדור ירושלים, ומשרת את תושבי הישוב ויישובי הסביבה. בנוסף לו, קניון מבשרת החדש נפתח לקהל הרחב בשנת 2016. במבשרת אזור תעשייה קטן ואזור תעשייה נוסף ברחוב החוצבים.

מיקום ותחבורה

מבשרת ציון נהנית ממיקום אסטרטגי ונגישות תחבורתית מהטובות למגורים. המיקום בסמוך לכביש 1, המחבר בין ירושלים לתל אביב, הופך את הישוב למיקום אסטרטגי ברדיוס רחב ביותר של צרכי עבודה. כביש 9 הירושלמי אשר נפתח לפני כמה שנים מאפשר נסיעה ישירה ונוחה לאזור הצפוני של ירושלים ולים המלח תוך עקיפה מלאה של הכניסה הצפופה לעיר. בנוסף, הרכבת המהירה בין ירושלים לתל אביב, הנמצאת בימים אלו בבנייה, עתידה לעבור גם במבשרת ציון. גם התחבורה הציבורית עברה מהפך בשנים האחרונות, בזכות יוזמות של תושבי המקום, אשר כללו הרחבה של שירותי קווי אגד היוצאים מירושלים ועוברים דרך מחלף הראל, הממוקם בכניסה ליישוב. תכנית המקודמת על ידי מנהל מקרקעי ישראל והמועצה המקומית עתידה לבנות מרכז עסקים גדול. התכנית כוללת ניצול אופטימלי של הקרקע, על ידי בניית ארבע קומות תת-קרקעיות שישמשו לחנייה ציבורי במתכונת "חנה וסע".

 

ההדמיות להמחשה בלבד

היתרונות

נוף פתוח
סמיכות למוסדות חינוך
קירבה לצירי תנועה מרכזיים
מרכז מסחרי צמוד לפרויקט
מעבר לראש העמוד לחץ לפתיחת תפריט מובייל