דירות חדשות

דירות חדשות ביהוד - אזורים גן, יהוד-מונסון

הזדמנות אמיתית לשדרג את חווית המגורים שלכם - דירות 5 חדרים במחירים אטרקטיביים 

 

 

 

מגורים במרכז הארץ, בית מעוצב, חינוך מעולה, איכות חיים גבוהה ומחיר אטרקטיבי – נשמע כמו חלום? אתם מוזמנים להפסיק לחלום ולהכיר את פרויקט אזורים גן יהוד-מונסון, פרויקט פינוי-בינוי באחד האזורים המרכזיים ביהוד-מונוסון, קרוב לפארק העצמאות ועם גישה מהירה ונוחה למספר נתיבי תחבורה מרכזיים שיובילו אתכם במהירות לאזור גוש דן ולמרכזי העסקים הקרובים.

דירות למכירה: דירת 3 חדרים דגם

קרא עוד
דירות חדשות בקרית ביאליק - אזורים הפרפר, קריית ביאליק

הזדמנות אחרונה להצטרף - אכלוס ביוני 2016

5 חדרים בקומות העליונות ודופלקס מרהיב

 

בשכונת הפרפר מתנשאים לגובה של 20 קומות שלושה בניינים יפהפיים. מגדלי אזורים הפרפר נבנו תוך חשיבה מלאה על הצרכים הייחודים של הדיירים מהמיקום המצוין המאפשר נגישות גבוהה למקומות מרכזיים בקרית ביאליק ומחוץ לה, דרך עיצוב הדירות המאפשר חשיבה מודולארית והתאמתן לצרכי הדיירים.

דירות למכירה: דופלקס 5 חדרים דגם F | דירת 4 חדרים דגם A | דירת 4 חדרים דגם C | דירת 5 חדרים דגם D | מיניפנטהאוז 5 חדרים דגם D1 | פנטהאוז 5 חדרים דגם E

קרא עוד
דירות חדשות בבת ים - אזורים חוף בת ים

לגור מול הים, לגעת בהכול.

 

 

 

החלום של מגורים במגדל איכותי בלב גוש דן ממתין לכם על שפת הים בבת-ים. פרויקט אזורים חוף בת-ים מזמין אתכם לחיות במגדל מגורים יוקרתי בן 36 קומות, הנמצא במיקום ייחודי ובעל עיצוב מרהיב, המחברים בין חופשה חלומית לבית האולטימטיבי. המגדל נמצא במיקום הטוב ביותר בשכונת גן העיר, כאשר נופו המרהיב של הים נשקף אליכם החל מהקומה הראשונה.

דירות למכירה: דירת 4 חדרים C | דירת 5 חדרים A | דירת 5 חדרים B

קרא עוד
דירות חדשות בקרית אונו - אזורים עבר הירדן, קריית אונו

מתחם מגורים ייחודי בלב שכונת עבר הירדן - קריית אונו  

 

 

אזורים עבר הירדן היא לא רק שכונה אלא ממש קהילה איכותית ותוססת. חיי הקהילה העשירים שפיתחו חברי קהילת עבר הירדן הפכו אותה למעין כפר עירוני שמשלב את חווית המגורים שבעיר יחד עם השקט, השלווה ובעיקר קשרי קהילה חזקים שמאפיינים יישובים קטנים ואינטימיים.

דירות למכירה: 5 חדרים | דירת 5 חדרים (מרפסת 13.5)

קרא עוד
דירות חדשות עיר ימים נתניה - אזורים עיר ימים, נתניה

  קו ראשון לים ולשמורה!

 דירות 5 חדרים עם מרפסות של 22 מ"ר

 החל מ- 2,900,000 ₪ 

 

בקרוב יפתח הבניין האחרון

פרויקט אזורים עיר ימים, הנבנה על ידי חברת אזורים בשיתוף פעולה עם איציק תשובה, הוא אחד הפרויקטים הייחודים והיוקרתיים ביותר בעיר ימים. הפרויקט פותח בפניכם הזדמנות ייחודית להצטרף לשכונה יוקרתית וקהילה איכותית הצומחת לחופו של הים. בפרויקט שלושה מגדלי יוקרה בני 23 קומות, 24 קומות ו- 25 קומות המוקפים במתחם מפנק וסגור.

דירות למכירה: דירה עיר ימים

קרא עוד
1
2
3